ART / Lithographs / Litograph in colors 12837047
nr 1283 7047
Jöran Nyberg
(1937-2012), Sverige
Jöran Nyberg (1937-2012), Sweden. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), löst blad. Sheet: 52x40 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), löst blad. Bladets mått: 52x40 cm
Jöran Nyberg, Swedish painter, born 1937, dead 2012.
800
SEK 900
Monday October 21 2019
at 20:07:25
1/10 19:50:43
800 kr
2/10 20:33:32
- Thema-auction
Oct 21
Read more about Grafik